Kakovostne zvočnice in e-knjige na: logo

Kakovostne zvočnice in e-knjige na: logo

Bruno Šimleša

Bruno Šimleša

Zagrebški sociolog Bruno Šimleša je priznani hrvaški pisec literature s področja popularne psihologije in duhovnosti, kolumnist in avtor knjig za samopomoč, v katerih največ piše o ljubezni in odnosih.

Zelo radi ga berejo tudi slovenski bralci, predvsem bralke. Sam trdi, da je pomagal že tisočim, idej za pisanje o ljubezni in ljubezenskih težavah pa mu ne bo zmanjkalo nikoli.
Poleg tega da se posveča pisanju, prireja delavnice in predavanja, na katerih uči tečajnike zdravega pristopa do sebe in življenja na splošno, je tudi reden gost ali sodelavec številnih medijev doma in na tujem. Združenje Vse zanjo mu je leta 2016 podelilo nagrado VAM za pomoč onkološkim bolnikom in ozaveščanje javnosti o težavah bolnikov z rakom.

Pri nas se je najprej predstavil s knjigo Šola življenja, namenjeno razvijanju zrelega in ljubečega odnosa do samega sebe. V naslednji prevedeni knjigi, Ljubeznoslovje (2012), ki je neke vrste vsebinska nadgradnja Šole življenja, pa se je za srečo ozrl navzven, k odnosom z ljudmi iz našega okolja. Sledile so še knjige Umetnost življenja, Brez rokavic, Resnice in zmote o ljubezni …

V svoji novi knjigi (P)ostati zdrav je združil znanstvena dognanja z dolgoletnimi izkušnjami, ki jih je pridobil pri delu z bolniki in njihovimi svojci. Knjiga je dragocen vodnik za ohranjanje zdravja, hkrati pa je v veliko pomoč tistim, ki se soočajo z boleznijo in njihovim svojcem.
 

Bruno Šimleša o pisanju knjige (P)ostati zdrav
 

Knjige avtorja

Aljosa_Bagola_photo_PrimozLukezic 10

Bagola: Otroke naučimo postavljanja meja

Aljoša, ki nas v novi knjigi Ne! je moč uči postaviti meje, svoja spoznanja posreduje tudi z odra.

Ne je moč naslovnica 1100 px
Aljoša Bagola
Miha Šalehar

Miha Šalehar: Bil sem vikend bojevnik

Avtorja smo povprašali, kako se znajde v brezalkoholnem svetu.

Kozma Ahačič

Kozma Ahačič: Zapuščina protestantov kot gonilo razvoja duhovnosti

Ugledni jezikoslovec in literarni zgodovinar o začetkih našega jezika in književnosti, predstavljenih v knjigi Stati inu obstati.

Menu